Foap

Foap

FOAP muhtemelen fotoğraflarınızı kullanarak para kazanmak için en iyi bilinen platformlardan biridir. Hem amatör hem de profesyonel fotoğrafçılar para kazanmak için kullanabilirler.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için ücretsiz bir hesaba kaydolmanız ve ardından görüntüleri pazara yüklemeye başlamanız gerekir.

İlgilenen alıcılar, çok sayıda fotoğrafçı ve enstantane arasından seçebilecekleri farklı seçeneklere sahiptir. Standart olarak bir görüntü size 10 dolar öder ve fotoğrafçı olarak 5 dolar kazanırsınız.

Çok sayıda kullanıcısı olan geniş bir platform, birçok marka buna ilgi duyuyor. İndirmek ücretsizdir ve devam eden üyelik ücreti yoktur.

Ayrıca belirli temalarla önceden belirlenmiş görevlerde yer alabilir ve resminiz seçilip satın alınırsa ödeme alabilirsiniz. Ödemeler Paypal ile havale edilir.

Android için indirebilirsiniz.

İos için indir.

Fieldagent

Fieldagent

Kuşkusuz, Fieldagent kolayca para kazanmak için en iyi uygulama. Kazanmak için sadece bir şirket için ajan olmanız ve bir şirketin gözü ve kulağı olarak çalışmanız gerekir.

Uygulama kullanıcıları anket sorularını yanıtlamak ve nakit meblağlar için küçük görevler yapmak zorundadır. Bir benzin istasyonunda binanın resmini, tabelaları gösterebilir ve bir bakkalda sergileyebilirsiniz.

3 ila 8 $ arasında kazanabilirsiniz, ancak daha zor bir iş alırsanız, onu artırabilirsiniz.

Örneğin; Sarıyer çayırbaşı cad. no: 25 kaymar oto’ya gidilip, en ön sırada dizili araçlar arasında açık mavi renault scenic olup olmadığına bak. araç yıkanmış mı bak? en ön solda mı diye de bak? iki adet foto çek yolla. görev bedeli 11.50 tl.”

Telefonunda bu uygulama olan ve o semtte oturanların telefonuna düşüyor çat diye ilan. tayfun da starbucks’ta oyalanıyor o sıra. telefonuna bi bakıyor ki 10 dk yürüme mesafesinde bi iş. okey diyor. gidiyor dükkana. bakıyor önde renault falan yok. olmadığını yazıyor. farklı açılardan da iki adet foto atıyor. görevin onaylanmasını bekliyor.

Banka hesap bilgilerini veriyorsun zaten uygulamaya üye oluşta. vazife onaylandığında, para çat diye hesabına yatıyor. dilediğin zaman git çek.

Ben, sarıyer’e gitmeden gitmiş kadar oluyorum. Yoksa benzin kaybı, zaman kaybı, köprü ücreti vs. hem böyle hiç tanımadığım biri de nasipleniyor.

Ve avrupa’da kullanılan bu app, şu an için türkiye’de aktif değil. ileride geleceği muhakkak.

Android için indirebilirsiniz.

İos için indirebilirsiniz.

App Karma

App Karma

En iyi para kazanma uygulamalarından biri olan App Karma, akıllı telefonunuzu kullanarak günlük ödülleri kolayca kazanmanıza yardımcı olur. Kazanmak için uygulamaları ve oyunları indirmeniz ve ardından denemeniz gerekir. AppKarma size hediye kartları şeklinde bir yüzde öder.

AppKarma’yı indirmeye ve başlatmaya başlamak için, tanıtılan tüm ücretsiz uygulamaların bir listesini gösterecektir. Her uygulama adının yanında, uygulamayı indirip denediğinizde ne kadar kazanabileceğinizi söyleyen bir toplam puan değeri görebilirsiniz. Ödüller kazanmak için teklifleri tamamlayın, ardından puanlarınızı PayPal veya en iyi marka hediye kartları için kullanın. Ödüllerinizi kullandığınızda, App Karma size puanların% 5’ini geri verir!

Ödüller Amazon hediye kartları, PayPal parası, Starbucks kuponları ve Google Play hediye kartlarını içerir.

Android için indirebilirsiniz.

Viggle

Viggle

Eğer müzik dinleyerek ve televizyon izleyerek para kazanıyor olsaydınız güzel olmaz mıydı? Kulağa imkansız gibi görünüyor olsa da, Viggle uygulaması bunu bizlere olanaklı hale getirmiş.

Yalnızca canlı TV şovlarını izlemek veya müzik albümlerini dinlemek için ödül puanları kazanmanızı sağlar. Sadece bu uygulamayı açmanız, en sevdiğiniz müzikleri veya TV şovlarını tanımanız ve ödül puanları almanız gerekir. Ayrıca, şov şu anda canlıyken soruları veya anketleri cevaplayarak puan kazanmak için Viggle Live’ı kullanabilirsiniz. Bu işaretler hediye kartları için kullanılabilir ancak bazı satış noktalarında kullanılabilir. Ne kadar uzun süre izlemeye devam ederseniz o kadar çok kazanırsınız.

Android için indirebilirsiniz.

İos için indirebilirsiniz. (Viggle uygulaması app marketten kaldırılmıştır.)

Surveys On The Go

Surveys On The Go

Hareket halindeyken size para ödeyen favori uygulamalardan biridir. Bu uygulama ile reklam kampanyaları, videolar veya güncel haber konularını düşüncelerinizi dayalı anketler olsun.

Aldığınız anketler çoğunlukla kısadır ve 0,25 ila 5 ABD doları değerindedir.

Uygulama hakkında en iyi şey, zamanında ödüyor olmasıdır.

Android için indir.

İos için indir.