Phishing Nedir?(Yemleme)
Yemleme, yasa dışı yollarla bir kişinin şifresini veya **YASAK** ayrıntılarını öğrenme. Sözcük, İngilizce password ve fishing sözcüklerinin birleşmesiyle oluşturulmuş phishing ifadesinin Türkçe karşılığıdır.

Sosyal Medya Hesapları Nasıl Hacklenir?
Selamlar bugün sizlere fake script üzerinden nasıl İnstagram,TikTok,Twitter vs. gibi sosyal medya araçlarındaki hesapları nasıl hacklersiniz onu göstereceğim.Bu “z-shadow” gibi sitelerle aynı mantıkla çalışır fakat bu sistemin Discord uygulamasına entegre edilmiş halidir.Ve daha gelişmiş bir sistemdir.Bu sistem hesaba otomatik girilebiliyor,hesabın bilgileri doğru ise,proxy desteği vs vardır.Aşağıda daha ayrıtılı ve resimli şekilde anlatacağım.Bu sistemde kurulum derdi yok.Https/SSL desteği sayesinde siteler daha gerçekçi.

Nasıl Kayıt Olunur?


Sistemimiz kayıt ile çalışıyor sitemizin linkinden kayıt için ayrıntılı bilgiyi edinebilirsiniz;

FSCRIPT | Fake Script Servisi


İşlemler

Kayıt işlemini vs yaptıktan sonra size bir discord linki verilecek botun size özel mesaj olarak ulaşması için bu şart.Discord sunucumuza geldikten sonra bu sistemimiz için özel tasarlanan botumuzdan yardım alabilirsiniz “s!komutlar” diyerek size özel mesaj yoluyla gerekli bilgileri vericektir.

1.png

Ardından “s!link” komutuyla sizin Discord adresinize özel bir link oluşturacaktır,bu mesaj özel mesaj yoluyla size yollanıcaktır.

11.png

Ardından özel Discord özel mesaj kutunuza şöyle bir mesaj gelecektir;

adsiz.png

Verdiği linke tıklayıp sizi şöyle bir yere atacaktır;

sa.png

Bu ekranda hangi sahte giriş ekranı istediğinizi seçebilirsiniz.Discord id numaranızı giriniz demesi ise size sahte giriş paneli linkine düşen kurbanların bilgilerini size atabilmesi için gerekli.Bu sistemin daha gelişmiş olmasının sebebi proxy eklentisi,oltaya düşen kişilerin hesabına otomatik olarak girip hesabın doğruluğunu test etmesi,hatalı girişlerin size Discord özel mesaj yoluyla iletilmesi.İlerde tabi kide bunlarla sınırlı kalmıyacaktır,daha gelişmişi yapılacaktır.Ardından size verilen linki kurbana kısaltılmış bağlantı olarak atın aksi takdirde bunu kurban yemeyecektir.Linkin güvenliği içinde kısaltılmış bağlantı gerekli.Size şöyle bir link verecektir.

adsiz1.png

Linki şahısa attığınızda discord özel mesajınıza kurbanın her bilgisi gelecektir;

adsiz2.png