Ücretsiz En İyi 14 Android Telefon Hackleme Uygulamaları

Android dünyanın en popüler işletim sistemidir ve kullanıcı tabanı aynı zamanda birçok etik hackleme meraklısından oluşur. Bu aynı zamanda farklı geliştiricilere Android için yararlı etik bilgisayar korsanlığı uygulamaları oluşturma konusunda ilham verdi ve bir çok Android Telefon Hackleme programları piyasaya çıktı.

Sizler için derlediğimiz bu makalemizde Ücretsiz En İyi 14 Android Telefon Hackleme Programları’ndan bahsedeceğiz.

İşte Android Telefonları Hackleme Uygulamaları:

AndroRAT

Hackode

zANTI

FaceNiff

Shark for Root

Droidsheep

USB Cleaver

DroidBox

Nmap

cSploit for Android

SSHDroid

Wi-Fi Kill

Kali Linux NetHunter

Fing

Android Telefonlar İçin En İyi 14 Hacking Uygulamaları:

1. AndroRAT

AndroRAT, Android ve RAT (Uzaktan Yönetim Araçları) anlamına gelir. Bu en iyi ücretsiz bilgisayar korsanlığı aracı, uzun zaman önce bir istemci / sunucu uygulaması olarak yayınlandı. Uygulama, size Android sisteminin kontrolünü uzaktan vermeyi ve ondan bilgi almayı amaçlamaktadır. Bu Android uygulaması, önyüklemeden hemen sonra bir hizmet olarak çalışır. Bu nedenle, bir kullanıcının hizmetle etkileşime girmesine gerek yoktur. Uygulama, sunucu bağlantısını bir arama veya SMS ile tetikleme yeteneği sağlar.

Bu kullanışlı Android korsanlık uygulamasındaki özellikler arasında kişiler, arama günlükleri, mesajlar ve konum gibi bilgilerin toplanması yer alır. Uygulama ayrıca, alınan mesajı ve telefonun durumunu uzaktan izlemenize, telefon görüşmesi yapmanıza ve metin göndermenize, kameradan fotoğraf çekmenize, varsayılan tarayıcıda URL açmanıza vb. Olanak tanır.

Bu bilgisayar korsanlığı uygulamasının APK / İndirme bağlantısını burada bulun – AndroRAT

2. Hackode

2019 için en çok hacklenen Android uygulamaları listemizdeki ikinci giriş Hackode. Temelde etik bilgisayar korsanları, BT uzmanları ve sızma testçileri için birden fazla araçtan oluşan bir uygulama. Uygulamada, uygulamada bulunan üç modül vardır – Keşif, Tarama, Güvenlik Akışı –

Bu uygulama ile Google hacking, SQL Injection, MySQL Server, Whois, Scanning, DNS search, IP, MX Records, DNS Dif, Security RSS Feed, Exploits, vb. Gibi işlevler elde edersiniz. Başlamak için harika bir Android hack uygulaması ve özel bilgilerinizin işlemesini istemez.

Hackode için APK / İndirme bağlantısını burada bulun – Hackode

3. zANTI

zANTI, Zimperium’un tanınmış bir Android hackleme paketidir. Bu yazılım paketi, sızma testi amacıyla yaygın olarak kullanılan birden fazla araçla birlikte gelir. Bu mobil sızma testi araç seti, güvenlik araştırmacılarının bir ağı kolayca taramasına olanak tanır. Bu araç seti, BT yöneticilerinin birden çok kötü amaçlı tekniği tespit etmek için gelişmiş bir bilgisayar korsanlığı ortamını simüle etmesine olanak tanır.

zANTI, Android cihazınıza Backtrack’in gücünü getiren bir uygulama olarak adlandırılabilir. ZANTI’ye giriş yaptığınız anda, cihazlardaki ARP önbellek zehirlenmesi sayesinde, tüm ağı haritalandırır ve ziyaret edilen web sitelerini çerezleriyle birlikte koklar.

Uygulamadaki çeşitli modüller ağ haritalama, bağlantı noktası keşfi, koklama, paket işleme, DoS, MITM ve daha fazlasıdır.

Uygulamanın APK / İndirme bağlantısını burada bulun – zANTI

4. FaceNiff

FaceNiff, WiFi ağ trafiğinizi engellemenizi ve koklamanızı sağlayan en iyi Android korsanlık uygulamasıdır. Bu araç, Android cihazınızı kullanarak insanların Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya web sitelerine girmek için yaygın olarak kullanılır. Bilgisayar korsanlarının favorisi olan bu araç, Wi-Fi ağındaki çerezleri çalar ve bir saldırgana kurbanın hesabına yetkisiz erişim sağlar.

FaceNiff, masaüstünde Firefox hacklemesi için Firesheep yazan aynı geliştirici olan Bartosz Ponurkiewicz tarafından geliştirilmiştir.

FaceNiff için APK / İndirme bağlantısını buradan bulun – FaceNiff

5. Shark for Root

Shark for Root, güvenlik uzmanları ve bilgisayar korsanları için gelişmiş bir araçtır. Bu araç bir trafik kesicisi olarak çalışır ve Wi-Fi, 3G ve FroYo bağlantılı modda çalışır. Köklü Android cihazlar için bu ücretsiz korsanlık uygulaması için tcpdump komutunu da kullanabilirsiniz.

Bu gelişmiş güvenlik uygulamasının APK / İndirme bağlantısını burada bulun – Shark For Root

6. USB Cleaver

USB Cleaver, bir Android akıllı telefonu bir bilgisayara bağlayarak ve dosyayı sdcard’ın kökünden çalıştırarak kullanabileceğiniz gelişmiş bir bilgisayar korsanlığı uygulamasıdır. Bu aracı kullanarak, bir güvenlik araştırmacısı Windows 2000 veya üzeri bilgisayarlardaki güvenlik açıklarını hedefleyebilir ve tespit edebilir. Ayrıca, hackleme APK’sini sessizce çalıştırabilir ve her türlü ağ etkinliğini gizleyebilir.

Sonuç olarak, sistem bilgileri, tarayıcı şifreleri, Wifi şifreleri vb. Gibi bilgileri yakalamak için yükleri dağıtabilir ve verileri sdcard’da depolanan bir dosyada depolayabilirsiniz.

Burada XDA Developers’da indirme APK’sını bulun

7. Droidsheep

Droidsheep, Wi-Fi ağlarıyla oynamak isteyen güvenlik analistleri için geliştirilmiş etkili bir hackleme uygulamasıdır. Uygulama, bir ağ üzerinden web oturumu profillerini ele geçirme yeteneğine sahiptir ve hemen hemen tüm hizmetler ve web siteleriyle çalışır.

Droidsheep uygulamasını çalıştırdığınızda, tüm Wi-Fi ağ trafiğini izleyen ve engelleyen ve aktif oturumların profillerini alan bir yönlendirici görevi görür. Bu uygulama ile Facebook, LinkedIn, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarını koklayabilirsiniz.

Uygulamanın başka bir sürümü olan DroidSheep Guard, ağlarda ARP-Snoofing’i, yani FaceNiff, Droidsheep ve diğer yazılımların saldırılarını tespit etmeye yardımcı olur.

Droidsheep uygulaması için APK / İndirme bağlantısını burada bulun – Droidsheep

8. DroidBox

DroidBox, Android uygulamalarının dinamik analizini sunan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanarak APK paketi için hash değerleri, ağ trafiği, SMS ve telefon görüşmeleri, farklı kanallardan bilgi sızıntıları vb. Hakkında çok çeşitli sonuçlar alınabilir.

Bu en iyi Android korsanlığı uygulaması, size bir Android uygulama paketinin davranışını görselleştirme yeteneği de verir.

Bu ücretsiz telefon korsanlığı uygulamasının APK / İndirme bağlantısını burada bulun – DroidBox

9. Nmap

Masaüstü bilgisayarlar için en popüler ağ tarama uygulamalarından biri Android işletim sisteminde de kullanılabilir. Nmap hem rootlu olmayan hem de rootlu telefonlarda çalışır. Yeni başlayan bir Android bilgisayar korsanıysanız, bu bilgisayar korsanlığı uygulaması mutlaka sahip olunması gereken bir uygulamadır.

Bu bilgisayar korsanlığı uygulamasının Nmap APK / İndirme bağlantısını bulun – Nmap

10. Android için cSploit

cSploit, profesyonel bir güvenlik uzmanı için en gelişmiş ve çok yönlü araç setini sunduğunu iddia ediyor. Bu açık kaynaklı bilgisayar korsanlığı uygulamasını kullanarak, yerel ağı haritalayabilir, açık kaynakları tarayabilir, ana bilgisayar işletim sistemleri hakkında bilgi toplayabilir, MITM saldırıları gerçekleştirebilir, parolaları koklayabilir, vb. Araç seti ayrıca ana bilgisayarları güvenlik açıklarına karşı taramak ve gerçekleştirmek için Metasploit çerçeve RPCd içerir. penetrasyon testi.

GitHub’dan Android için cSploit’i edinin

11. SSHDroid

SSHDroid, Android cihazınızı bir PC’ye bağlamanıza ve ‘terminal’ ve ‘adb kabuğu’ gibi komutları çalıştırmanıza ve dosyaları düzenlemenize olanak tanıyan, Android için geliştirilmiş bir SSH sunucusu uygulamasıdır. Daha sonra uzaktaki bir makineye bağlanırken ekstra güvenlik sağlar.

Uygulama, paylaşılan anahtar kimlik doğrulaması, WiFi otomatik başlatma beyaz listesi, genişletilmiş bildirim kontrolü gibi özellikler sağlar.

Bu bilgisayar korsanlığı uygulaması için APK / İndirme bağlantısını burada bulun – SSHDroid

12. Wi-Fi Kill

Wi-Fi Kill, köklü Android cihazlar için harika bir bilgisayar korsanlığı aracıdır. Bu aracı kullanarak, ağınıza bağlı olan bir cihazın internet bağlantısı devre dışı bırakılabilir. Gerçekte, bir cihaza giden paket verilerini engeller. Basit arayüzü sayesinde, herhangi bir acemi kullanıcı bu Android hack uygulamasını kullanabilir. Aşağıda verilen bağlantıyı kullanarak bu aracın apk’sini bulun:

Wi-Fi kill uygulamasının APK / İndirme bağlantısını burada bulun – WiFi Kill

13. Kali Linux NetHunter

Kali Linux NetHunter, Android destekli Nexus cihazları ve OnePlus One için ilk açık kaynaklı sızma testi platformudur. Kablosuz 802.11 çerçeve enjeksiyonu, HID klavye, 1 tıklama MANA Kötü Erişim Noktası kurulumları, BadUSB MITM saldırılarını destekler. vb.

Kali Linux NetHunter bağlantısını buradan indirin – Kali Linux NetHunter

14. Fing Ağ Tarayıcısı

Android için bu popüler ağ tarayıcı uygulaması, bilgisayar korsanları ve güvenlik uzmanları tarafından hangi cihazların internete bağlı olduğunu keşfetmek, cihazları haritalamak, güvenlik risklerini bulmak, davetsiz misafirleri bulmak, ağ sorunlarını çözmek vb. İçin kullanılır. Bir düzineden fazla ücretsiz ağ aracıyla birlikte gelir. işinizi kolaylaştırmak için.

APK / İndirme bağlantısı Fing – Fing