Darknet’te yetki alma sistemi tamamen aktiflik,yorum ve görevlere bağlıdır !

Darknet Aktiflik NEDİR ?

https://t.me/darknetbilgi Kanalında birçok kanal bulunmaktadır, bunların bazıları tıkla yazılanlar katılınabilinir anlamına gelmektedir, tıkla yazılan kanalların hepsinde yorum yapmak aktif olduğunuz anlamına gelmektedir .

Darknet Aktifliğin diğer yolu ise herhangi bir gönderi paylaşıldığı zaman ilk 10 dakika içinde yorum yazanlar aktif olarak kabul edilir !

Darknet yorum NEDİR ?

Aşağıda darknet arşiv adında bir kanal bulunmaktadır, bu kanalda bir paylaşım yapılmıştır.

yukardaki yorumlar random olmadıkça yorum olarak kabul edilir !

Eğer 7 gün boyunca paylaşılan gönderilere yorum yaptığınız taktirde, üst kanallara alınırsınız, 1 ay boyunca yaparsanız özel yetki alırsınız bunu sürekli olarak 3 ay boyunca yaparsanız premium kanallara alınırsınız !

Dikkat : eğer düzeni bozarsanız 1 gün yorum yapıp 3 gün yapmaz iseniz hakkınız gitmiş olur.

Görevler nedir ?

https://t.me/DarknetIII darknet 3 kanalı genelde görevlerin paylaşıldığı kanaldır, bu kanalda etkinliklere katılmanız hem görev yapmanızı sağlar hemde üst kanallara girebilmenize olanak sağlar !

Yani kısaca Aktiflik,Yorum şartlarının karşılarsanız üst kanallara alınırsınız bu süreç 1 günde olmayacaktır, bazen 1 hafta bazen 3 ay sürebilir.

Aşağıda gördüğünüz kanallar ve onlarcası sizleri beklemektedir, sadece tek isteğimiz aktifliğiniz yorumunuz ve desteğiniz teşekkürler !

TheKoswog