1. MegaTypers

MegaTypers, yazdığınız her 1000 captcha görüntüsü için 0,45 $ ila 1,5 $ arasında ödeme yapan web sitelerinden biridir. Veri girişi çalışanlarının çoğu bu web sitesinden ayda 250 dolara kadar kazanmaktadır.

2. ProTypers

ProTypers bir veri girişi uzmanı grubudur. Bu, kullanıcıların captcha görüntülerini çözerek ayda 200 dolara kadar kazandıkları başka bir sitedir. Dünyanın her yerinden insanlar ProTypers’a katılabilir.

3. Kolotibablo.com

Kolotibablo.com, son 5+ yıldan beri evden online işler sağlıyor ve çoğu insan ödemelerini zamanında aldı. Yazılan 1000 captcha görüntüsü başına 1 $ veya daha fazla ödeme yaparlar.

Kolotibablo.com, daha verimli çalışanlarına daha fazla ödeme yapmak için derecelendirme sistemini kullanmaktadır. Daha fazla çözüm sunarsanız, daha fazla para alırsınız.

Başlangıçta para kazanmak için biraz çalışmanız gerekiyor, ancak zamanla, bu web sitesinde çok karlı bir konum bulacaksınız.

4. FastTypers

FastTypers, harika çalışanları takdir eden ve 1000 captcha başına 1.5 $ ‘a kadar ödeme yapan sitedir. Captcha’nın çözülme saatine uygun olarak fiyatı değişmektedir; gecenin ilerleyen saatlerinde daha yüksek olacaktır. Blogları aracılığıyla hizmetleri hakkında güncel bilgi alabilirsiniz.

5. 2Captcha

Her captcha görüntüsü için sadece 1 $ kazanmakla kalmaz, aynı zamanda karmaşık görüntüleri çözmek için de bonus kazanırsınız. Burada para kazanmanın bir başka yolu da, referans sistemi.

2Captcha’da çalışmaya başlar başlamaz kazançlarınızı görebilirsiniz. 1 $ ‘a ulaşırsanız paranızı çekebilirisiniz.

6. QlinkGroup

QlinkGroup’tan haftalık olarak ödeme alabilirsiniz. 2 kelimelik captcha çözümü sunuyor ve kelimeler büyük / küçük harf duyarlıdır. Ödemenizi almak için haftada en az 800 captcha yazmanız gerekir.

7. CaptchaTypers

Dünyanın dört bir yanındaki birçok kişi CaptchaTypers üzerinde çalışıyor ve captcha girerek ayda yaklaşık 200 $ kadar kazanıyor. Bu siteye katılmak istiyorsanız [email protected] adresine bir e-posta göndermeniz gerekmektedir ve giriş bilgilerinizi ücretsiz olarak alacaksınız.

Zaman aşımına uğramadan hızlı yazmanız gerekir, aksi takdirde hesabınız 30 dakika boyunca yasaklanır. Oranları zamana göre değişir. Saat 21 ile 09 arasında maksimum fiyatlar alırsınız.

8. Pix2Profits

Online captcha çözme işleri için başka bir iyi site. Siteye çok fazla takep var ve yeni kayıtlar belli aralıklarla kapatılıyor. Kaydın tekrar açılıp açılmadığını kontrol etmek için siteyi düzenli olarak ziyaret etmeniz gerekir .