Google Chrome’da Artık Daha Koyu Tema Seçeneği Mevcut!
Google Chrome'da Artık Daha Koyu Tema Seçeneği Mevcut!Bir zamanlar hayatımızda olmayan koyu temaya artık çok alıştık. Birçok kullanıcı Google, Youtube, Instagram, Twitter gibi platformlara girdiğinde parlak ve beyaz bir ekran görmekten hoşlanmıyor. Bu yüzden de karanlık temayı kullanmayı tercih ediyor. Google’dan konu ile ilgili bir yenilik geldi ve daha ‘koyu’ temasıyla ilgili çalışmalara başladı.
Ancak kullanıcılar, koyu tema konusunda iki farklı gruba ayrılmış durumdalar. Bir grup şu anki grili koyu modun fazlasıyla iyi olduğunu düşünmekte. Bir diğer grup ise yeterince karanlık olmayan bu modu rahatsız edici olarak görmekte. Google, her ki gruptaki kullanıcılarını memnun etmek isteyerek yeni temasının testlerine başladı. Bu testlere göre Google, Koyu ve Daha Koyu Tema olmak üzere kullanıcılarına iki seçenek sunacak. 
Google Chrome kullanıcıları önceden de olduğu gibi Ayarlar sekmesindeki Görünüm seçeneğinden istedikleri temayı seçip kullanabilecekler. Söz konusu uygulama şu anlık test aşamasında. Fakat yine de Google, mevcut olan Koyu Teması’nı daha koyu bir hale getirmek yerinüçüncü bir seçenek olarak bu temayı sunarak birçok kullanıcısını mutlu etmiş olacak.
Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Google Chrome’u kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.