Telegram kanal açma

Telegrama girip alttaki kalem butonuna basıp kanal açma ayarlarına geliyoruz. Kanalımızı genel kanal olarak seçiyoruz ve kısa bir link ayarlıyoruz . Daha sonra rehberinizdeki arkadaşlarınızdan istediğinizi ekleyin.

Kanal ayarları

Kanalı açtıktan sonra kanala yapmanız gereken ayarlar var kanal fotosu ve açıklama yazmanız lazım ki insanlar kanalın amacını anlasın. Daha sonra kanalın üstüne tıklayıp kaleme basıyoruz . Ve tartışmayı seçiyoruz . Tartışma için bir tane grup açıyoruz mesela kanalın adı masterix ise grubun adı masterix sohbet gibi olsun. Tüm bunları yaptıktan sonra artık kanaldaki aboneler kanala yorum yapabilecek

İçerik üretimi

Kanaldaki içerikler göze hitap etmeli ki insanlar ilgi göstersin , göze hoş gelen ve ilgi çekici açıklama ve fotoğraflar seçmeye özen gösterin.

Kanala abone çekme

İlk olarak bir fake facebook hesabı açıyoruz ve 3-4 fotoğraf yüklüyoruz (galeriden rastgele olur)

Daha sonra fake hesaptan kanalın içeriği ile ilgili facebook gruplarına giriyoruz . Yaklaşık 30-50 tane grupa girmeye özen gösterin. Gruplara girdikten sonra gruplardaki her postun altına spam yapmalıyız . Engel yiyene kadar aşşağıdaki gibi yorumlar yapın

Yazılım arşivleri ?‍?

Hack araçları ⚡

Bedava Netflix Exxen ?

Dark Web Arşivleri ??‍♂️

https://t.me/masteri_x

Siz bunu kanalın içeriğine göre belirliceksiniz. Yorum yaparken insanların yorumlarını yanıtlamaya özen gösterin çünkü yorum yanıtlayınca bildirim gidiyor ve daha çok kişi görüyor.

Eğer paranız varsa büyük ve görüntülenmesi yüksek kanallara reklam verebilirsiniz

Telegramdan para kazanma

Telegramdan link tıklatarak para kazanabilirsiniz . Bunun için bir link kısaltma servisine kayıt olmalısınız. Ben tr.link kullanıyorum fakat farklı siteler de var. Siteye girip içeriğin linkini yapıştırıyoruz ve bize yeni link veriyor. O link her geçildiğinde bize 0.017₺ veriyor az bir rakam gibi dursada günlük 1000 tıklanma olduğunda bize günlük 17₺ vericek . Yani önemli olan büyük bir kitle toplayabilmek . Benim 1300 kişi olan kanalıma günlük 100e yakın tıklanma geliyor . 10.000 üye toplarsanız günlük 17₺ kazanacaksınız. Ayrıca magfi ile de para kazanabilirsiniz.

Diğer reklam kasma yöntemleri

-Çekiliş yapıp katılma şartını üye getirmek ve kanıtlamak yapmak

-Instagramda arkadaşlarınızın hesabının link kısmına eklemesini isteyip reklam yapmalarını söylemek

-Instagram yorumlarda reklam yapmak

Evet tüm bu yöntemleri günlük 2-3 saat uğraş ile uygularsanız yaklaşık bir ayda 1000 üyeye erişirsiniz