1 Hackode
Bu hacker araç kiti, penetrasyon testi yapmak isteyenler, Etik hackerlar, IT yöneticileri, profesyonel siber güvenlikçiler tarafından, bilgi toplama, tarama, açık yakalama, vs. gibi amaçlara hizmet etmek için kullanılır.

İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/d…chfond.hackode
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/47…c738/analysis/

2 Androrat
Android için uzaktan yönetme aracı. Kullanıcı/Sunucu yazılımı olan Androrat’in kullanıcı kısmı Java, sunucu kısmı ise Java/Swing ile yazılmıştır.

Bilgi
https://github.com/DesignativeDave/androrat
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/a4…3490/analysis/

3 APKInspector
APKinspector, analizcilerin, Android uygulamalarını analiz etmesine yardımcı olan güçlü bir GUI (Graphical User Interface) aracıdır. Bu yazılımın amacı, analizcilere ve yazılımcılara, derlenmiş Android paketlerini görselleştirip, onlara karşılık gelen DEX kodunu bulmalarına yardımcı olmaktır.

Bilgi
https://github.com/honeynet/apkinspector/
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/1d…is/1454867829/
4 DroidBox
DroidBox, Android yazılımlarının dinamik analizini yapmanıza olanak sağlar.

Bilgi
https://code.google.com/archive/p/droidbox/
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/cb…is/1454867783/
5 Burp Suite
Burp Suite, Web uygulamalarında güvenlik testi yapmak için entegre edilmiş bir platformdur. Bir çok araçtan oluşan bu yazılımın her bir parçası, bütün test süreci boyunca; ilk haritalama evresinden, saldırı yüzeyine kadar olan analizine, oradan da ihtimaller çerçevesindeki güvenlik açıklarını tespit etmeye kadar, muazzam bir harmoni içinde çalışır.

İndirme Linki ve Bilgi
https://portswigger.net/burp/
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/1b…569d/analysis/

6 zANTI
zANTI çok kapsamlı ağ tanılama aracıdır ve tek bir tuş ile kompleks denetimler ve penetrasyon testleri yapmanıza olanak sağlar. Cloud tabanlı rapor sistemi ile, ağınızda güven içinde olmanızı adım adım yardımlarla size sağlar.

İndirme Linki
zANTI – Mobile Security Risk Assessment | Zimperium
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/ed…is/1454867650/

7 Droid Sheep
DroidSheep herhangi bir Android cihazı kullanan kişi tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve kullanıcılarına koruma sağlayan web hizmeti bulunan tek sunucudur. Kendi hesabının güvenliğini kendisi kontrol edip, bu web hizmetinin kullanılmaya değer olup olmadığını diğer kullanıcılarımızla tartışabilirsiniz.

Bilgi
DroidSheep | Simple OpenSource Session hijacking on Android devices
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/f2…is/1454867576/

8 dSploit
dSploit, IT güvenlik uzmanları ve konuyla derinden ilgilenenler için, olabilecek en mükemmel ve profesyonel seviyede gelişmiş ağ güvenlik değerlendirmelerini cep telefonunuzdan yapmanıza olanak sağlar.

İndirme Bilgiler
https://www.bettercap.org/
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/7e…209f/analysis/

9 Arpspoof
Arpspoof, Dug Song tarafından yazılmış olan dsniff paketinin, network denetleme aracıdır. Bu uygulama, yerel ağdaki trafiği, ARP yanıtları oluşturarak ve onları spesifik bir hedefe veya bütün yerel ağ yollarındaki sunuculara gönderme yöntemi ile yönlendirmeye yarar.

İndirme Linki
arpspoof
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/1c…is/1454867484/

10 Shark for Root
Trafik koklayıcısı, 3G ve WiFi ağlarla çalışır. “Dump”ı açmak için WireShark veya benzerini, önizleme için SharkReader’i kullanınız. Tcpdump temelldir.

İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/d…d=lv.n3o.shark
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/05…b7b3/analysis/

11 Nmap for Android
Nmap (network mapper), farklı ağ tarayıcısı (port arayıcısı) uygulamaları arasında en iyilerindendir. Nmap ilk olarak Unix işletim sistemi için çıkmış olsa da, artık Windows ve Android için de mevcuttur.

İndirme Bilgileri
https://code.google.com/archive/p/anmap/downloads
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/d5…is/1454867376/

12 SSHDroid
Android Secure Shell: Uzak bağlantı ile bağlandığınız cihazınızın bağlantısına bir güvenlik katmanı daha eklemenize yardımcı olabilecek en iyi protokoldür. SSHDroid, SSH sunucu yazılımının Android için olanıdır. Bu yazılım, cihazınıza PC ile bağlanıp, terminal, veya adb shell gibi komutlar göndermenize yardımcı olur.

İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/d…sshdroid&hl=en
VirusTotal
https://www.virustotal.com/tr/url/ec…af96/analysis/

——————————————–

NOT
Bütün içerik güvenlik araştırması amacı ile paylaşılmıştır. İllegal olarak kullanmayınız, kullanıldığı taktirde bütün sorumluluk size aittir.